"> اخبار – گروه عمران و سرمایه گذاری معین کوثر
 • ۱۱
  اسفند

  خود ارزیابی احتمالی ابتلا به ویروس کرونا

  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یک سایت راه اندازی کرده که احتمال ابتلا به ویروس کرونا را به شما می­گوید. با این روش مراجعان غیر ضروری به مراکز بهداشتی کاهش پیدا می­کند. ورود به سایت خودارزیابی ابتلا به کرونا
  مطالعه بیشتر
 • ۰۵
  اسفند

  کسب تقدیرنامه چهار ستاره در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

  با عنایت به پروردگار متعال و همت و تلاش مضاعف کارکنان، گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر موفق به کسب تقدیرنامه چهار ستاره در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد.
  مطالعه بیشتر
 • ۰۶
  بهمن

  ساخت بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در چین طی ۱۰ روز

  بیمارستان قرار است در مساحتی به متراژ ۲۵ هزار متر مربع ساخته شود طراحی بیمارستان که از سه روز پیش شروع شده است تا روز شنبه این هفته به پایان می رسد. چین اعلام کرد برای درمان بیماران مبتلا به ویروس مرموز ذات الریه از خانواده کرونا، یک بیمارستان هزار تختخوابی را در عرض ۱۰ روز در شهر ووهان منشا اصلی این ویروس می سازد. asriran.com/002yqm
  مطالعه بیشتر
 • ۱۸
  دی

  اتمام عملیات اجرایی پروژه جهانشهر

  عملیات اجرایی پروژه­های جهانشهر کرج (خیابان شجاعی و نسترن) به اتمام رسیده و در مرحله رفع نقص جهت تحویل موقت می­باشد.
  مطالعه بیشتر
 • ۱۸
  آذر

  اتمام عملیات ایمن سازی گود پروژه یاسوج

  عملیات ایمن سازی گود پروژه تجاری یاسوج به پایان رسید. ایمن و پایدار سازی گود پروژه یاسوج باتوجه به اهمیت و ضرورت انجام عملیات فوق، با استفاده از روش­های اجرای شمع، خرپا، مش وشات صورت پذیرفت.
  مطالعه بیشتر
 • ۱۰
  آذر

  تحویل واحدهای پروژه مجتمع مسکونی المپیک

  عملیات ساخت واحدهای مسکونی المپیک به اتمام رسید و تحویل موقت واحدهای مسکونی پروژه مجتمع مسکونی المپیک با حضور معاونت فنی و مهندسی گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر جناب آقای مهندس شجاعی طی دو هفته برگزار گردید. این برج تجاری مسکونی که از پروژه­های گروه معین کوثر می­باشد در خیابان المپیک، ضلع جنوبی میدان المپیک واقع می­باشد.
  مطالعه بیشتر
 • ۲۸
  آبان

  انتصاب جناب آقای دکتر هادی احمدیان بعنوان مدیر عامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر________۹۷/۸/۲۸

  بنا به دستور جناب آقای مهندس اسکندری مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر مورخ 28/8/97 جناب آقای دکتر هادی احمدیان به سمت مدیریت عامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر انتصاب گردید.    
  مطالعه بیشتر
 • ۲۸
  آبان

  انتصاب جناب آقای امیر شاه حسینی به سمت رئیس هیأت مدیره گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر____۹۷/۸/۲۸

  بنا به دستور جناب آقای مهندس اسکندری مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر طی حکم مورخ 28/8/97 جناب آقای دکتر امیر شاه حسینی به سمت رئیس هیأت مدیره گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر انتصاب گردید.
  مطالعه بیشتر
 • ۲۲
  آبان

  مراسم تجلیل از یادگاران شهدا در روز بزرگداشت شهدا_______۹۷/۱۲/۲۲

  اولین مراسم تجلیل از یادگاران شاهد شاغل در گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر به مناسبت بزرگداشت روز شهدا در تاریخ 22/12/97 در دفتر این گروه برگزار شد. در ابتدا با تلاوت چند از آیات کلام‏الله مجید و سلام و صلوات بر حضرت رسول (صلی الله علیه وآله) و روح پر فتوح امام و شهداء با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی و به تصویر کشیدن مقام والای شهید و شهادت و تأملی بر سخنان رهبر فرزانه انقلاب؛ مراسم را آغاز نمود. در ادامه جناب آقای دکتر احمدیان مدیرعامل محترم شرکت ضمن تبریک حلول ماه رجب٬ بیاناتی در خصوص این نکوداشت زیبا و قدردانی از یادگاران آن عزیزان عنوان نمودند که به جز قدردانی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن عزیزان که از وظایف اصلی است باید در عرصه عمل هم وارد شد و با اشاره به موفقیت و پیشرفت های ایران اسلامی پس از انقلاب خاطرنشان کردند که فرزندان شهدا بعنوان الگوی جامعه در این راستا وظایف سنگینی را بر دوش دارند و آن این است که باید در هر جایگاهی متعهد به ارزش ها، کار و تلاش
  مطالعه بیشتر
 • ۱۶
  مهر

  برگزاری اولین نشست هم اندیشی

  اولین نشست هم­ اندیشی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر با کارکنان گروه در محل سالن همایش­های مرکز سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید. در ابتدا جلسه با تلاوت آیات کلام ا... مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی آغاز شد. پس از آن مدیرعامل گروه درخصوص برنامه­ های آتی راهبردی گروه و اهمیت کلیه فعالیت­های پرسنل در هرجایگاه و با هر سمت در گروه در راستای پیشبرد اهداف و استراتژی­های گروه به بحث و گفتگو پرداخت بعد از آن جلسه پرسش و پاسخ بین مدیرعامل گروه و کارکنان برگزار شد و در آخر جلسه با برگزاری نماز جماعت و پذیرایی به اتمام رسید.
  مطالعه بیشتر
 • 1
 • 2