جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک میان گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر و گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر

Slide1

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر، در راستای گسترش و تحکیم همکاری های میان گروهی با رویکرد ارزش آفرینی پایدار و به منظور استفاده مطلوب از ظرفیت ها، توانمندی ها و تبادل دانش و تجربیات “تفاهمنامه همکاری” در چارچوب سیاست های کلان سازمان اقتصادی کوثر و در مدت زمان معین بین گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر و گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به امضاء رسید.

محورهای تفاهمنامه همکاری عبارت است از:

  1. ارائه خدمات مشاوره و طراحی نقشه های فنی و اجرایی در چهار رشته و نظارت در پروژه های مورد توافق طرفین.
  2. ارائه خدمات فرآوری املاک بر روی زمین های معرفی شده از سوی گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر.
  3. ارائه خدمات پیمانکاری و اجرا با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات و نیروی انسانی گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر.
  4. تامین نیروی انسانی فنی مورد نیاز گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر جهت استفاده در طرح های توسعه ای و عمرانی توسط گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر.
  5. ارائه خدمات فروش املاک معرفی شده از سوی گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با رعایت ضوابط قانونی.

مدیران عامل دو مجموعه، آقایان مهندس حسین زاهدی و دکتر محمد صادق واعظی ضمن تاکید بر شناخت زمینه های مشترک همکاری و هم افزایی، موافقت نمودند با بکار گیری تمام توان و امکانات، موضوع تفاهمنامه را تا عملیاتی شدن محورهای توافقات با جدیت پیگیری نمایند. در این راستا مقرر شد کمیته مشترکی با حضور نمایندگان طرفین، آقای مهندس سید علی ناصری نیا (معاون فنی و اجرایی گروه معین کوثر) و آقای مهندس مسعود شهرکی (معاون توسعه و سرمایه گذاری گروه کشاورزی کوثر) جهت پیگیری و تحقق اهداف تفاهمنامه و انعقاد قراردادهای مرتبط تشکیل گردد.

اطلاعیه‌ها

مزایده و مناقصه‌ها