جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیران سازمان اقتصادی کوثر توانسته اند بهره وری سازمان را افزایش دهند

14491_745
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران حرکت سازمان اقتصادی کوثر به سمت استقلال اقتصادی را ستود و تصریح کرد: مدیران سازمان اقتصادی کوثر توانسته اند بهره وری سازمان را افزایش دهند، ورود موفقی به حوزه دانش فنی داشته باشند و به جامعه هدف بنیاد شهید برای خدمت رسانی بیشتر نزدیک شده اند.

به گزارش روابط عمومی گروه معین کوثر و به نقل از روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه به طور فوق العاده سازمان اقتصادی کوثر، دکتر قاضی زاده هاشمی با مثبت ارزیابی کردن فعالیت های یک سال گذشته سازمان اقتصادی کوثر گفت: با توجه به وجود تحریم ها و فشارهای اقتصادی، شاهد توسعه فعالیت های سازمان اقتصادی کوثر هستیم. این سازمان در حوزه های صنعت، معدن، ساختمان و بخصوص کشاورزی و دام و طیور دارای وظایف مهمی است که به تکالیف خود به بهترین شکل عمل می کند، اما برخی نهادها و افراد که باید در قبال سازمان اقتصادی کوثر به وظایف حمایتی خود عمل کنند، کوتاهی می کنند.

همچنین معاون رئیس جمهور و رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران حرکت سازمان اقتصادی کوثر به سمت استقلال اقتصادی را ستود و تصریح کرد: مدیران سازمان اقتصادی کوثر توانسته اند بهره وری سازمان را افزایش دهند، ورود موفقی به حوزه دانش فنی داشته باشند و به جامعه هدف بنیاد شهید برای خدمت رسانی بیشتر نزدیک شده اند.

اطلاعیه‌ها

مزایده و مناقصه‌ها